حوادث چون روزها سپری می شوند.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹
خانه » دانلود رمان » دانلود رمان این حقم نیست
https://novelcafe.ir/wp-content/uploads/2018/10/@novel_cafe.gif
دانلود رمان این حقم نیست

دانلود رمان این حقم نیست

دانلود رمان این حقم نیست

در این مطلب از سایت نایس رمان ، رمان این حقم نیست به قلم ف اسحاقی را اماده کردیم.برای دانلود رمان این حقم نیست در ادامه مطلب باما همراه باشید.

دانلود رمان این حقم نیست

دانلود رمان این حقم نیست

خلاصه رمان این حقم نیست :

داستان زندگی دختری به اسم سوگل که با مشکلات فروان و سختی های بسیار با مردی که دوستش داره ازدواج می کنه وقتی می خواد طعم خوشبختی رو بچشه، یهویی همه چیز به هم میریزه و شوهرش اون رو با دوتا بچه ول می کنه و اون رو تنها میزاره و بعد از ۵ سال شوهرش پیداش میشه و با مرور خاطراتشون دوباره با هم زندگی می کنند و قدر روزهای باهم بودنشون رو می چشند.

 

بخشی از پارت اول رمان این حقم نیست :

سوگل:

پشت پنجره رفته بودم، هوا بارانی بود، بارانی که عاشقش بودم. چند دقیقه ای بود که داشتم به باران نگاه میکردم که تند تند و پر شتاب روی زمین می ریخت. به یاد قبل تر ها افتادم، سال های نزدیکی که به اندازه یک عمر از آن گذشته بود، پر از خاطرات تلخ و شیرین، پر از اتفاق های گوناگون، پر از تجربه. دلم هوای آن روزها را کرده بود، که بی دغدغه زیر باران می رفتم، چند دقیقه زیرش خیس می شدم. انرژی بخش بود و نشاط آور. حالم را خوب می کرد، ولی مجبور می شدم با تشر مامان و حاج بابا به اتاق بازگردم. دلم خیلی هوای آن روزها را کرده.

 به خیابان نگاه می کنم، عابران پیاده تند و سریع از خیابان می گذشتند تا خودشان را به سرپناه برسانند، دلم می خواست من به جای آنان بودم و ساعت ها زیر باران می ماندم، اما یاد حرف بزرگتر ها می افتم که دختر باید سنگین باشد. یعنی چه که زیر باران می چرخی؟؟ شرم نمی کنی؟ قباحت داره دخترجان!!!

مطالب پیشنهادی :

دانلود رمان عصیانگر

دانلود رمان بعد از آن شب

دانلود رمان عشق ناگهانی

https://novelcafe.ir/wp-content/uploads/2018/10/@novel_cafe.gif

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. سلام رمان زیبایی بود خوندمش


تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است
به کانال تلگرام ناول کافه بپیوندید اینستاگرام ناول کافه