افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کارها را بگونه ای متفاوت انجام می دهند. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹
خانه » دانلود رمان » دانلود رمان عروس پاریس از صدیقه احمدی
https://novelcafe.ir/wp-content/uploads/2018/10/@novel_cafe.gif
دانلود رمان عروس پاریس از صدیقه احمدی

دانلود رمان عروس پاریس از صدیقه احمدی

دانلود رمان عروس پاریس از صدیقه احمدی

در این پست از سایت نایس رمان، رمان عروس پاریس را آماده کردیم. برای دانلود رمان عروس پاریس از صدیقه احمدی در ادامه مطلب با ما همراه باشید.
رمان عروس پاریس از صدیقه احمدی

دانلود رمان عروس پاریس از صدیقه احمدی

نام رمان: عروس پاییز

نویسنده: صدیقه احمدی

ژانر: اجتماعی

تعداد صفحات: ۲۰۴

خلاصه رمان عروس پاریس:

پاریس هیچ‌وقت در خواب نیست. جهانگردان، پاریس را تا صبح بیدار نگه‌می‌دارند تا بتوانند از نقطه به نقطه‌ی این شهر زیبای تاریخی شگفت‌انگیز دیدن کنند. تا نیمه‌های شب کافه‌ها، رستورانها و مغازه‌های محله‌های معروف باز هستند، برج ایفل با نور هزاران چراغ پیوسته به مردم سلام می‌گوید، قایق‌های شیشه‌ای هم‌چنان جهانگردان را روی رودخانه‌ی سن به گردش شهرِ غرق در نور می‌برند تا به آن‌ها ثابت کنند که…

بخشی از رمان عروس پاریس:

در میان این هیاهو شیدا هر بعدازظهر از آموزشگاه نقاشی «پائولو کالیاری» بیرون می آید و با شتاب به طرف ایستگاه مترو می رود تا خود را سر موقع به مزون لباس «کریستینا» برساند. از آن جا نیز هرشب ساعت دوازده، دوان دوان به طرف ایستگاه مترو می رود تا بتواند با آخرین مترو به خانه برود. تقریبا بیشتر مردم پاریس این دختر ایرانی را می شناسند. تابلوی چهره ی او در همه ی گالری های نقاشی پاریس به دیوار نصب است و هنرجوهای بسیاری از او تابلوهای زیبایی کشیده اند. در بورداهای لباس، عکس او در صفحات اول و گاهی روی جلد چاپ می شود، اما این دختر همیشه خموش و غمین است و هیچ علت افسردگی او را نمی داند. نه با کسی درددل می کند، نه با روزنامه ها مصاحبه می کند، نه با کسی دوست است و نه حاضر است ازدواج کند، حتی با خواستگاران پولدار و تحصیلکرده ای که دارد. بین مردم شایعاتی از عشق او نسبت به یک نقاش زبر دست پخش است که نه کسی راز این عشق را می داند و نه کسی این نقاش را دیده است. می گویند او دو اثر هنری از شیدا کشیده است، اما هیچ کس این دو اثر را هم ندیده است. شیدا طبق معمول هر شب از مزون لباس کریستینا بیرون می آید و در حالی که سنجاق های موهایش را یکی یکی باز می کند، به طرف ایستگاه مترو می دود، در ضمن در کیف به هم ریخته اش هم دنبال بلیط می گردد و نگاهی به ساعتش می اندازد. اگر عجله کند به موقع می رسد.

مطالب پیشنهادی:

دانلود رمان بعد از آن شکست

دانلود مردی به نام اوه از فردریک بکمن

امتیاز شما به این رمان چند ستاره است؟

0

https://novelcafe.ir/wp-content/uploads/2018/10/@novel_cafe.gif


تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است
به کانال تلگرام ناول کافه بپیوندید اینستاگرام ناول کافه